Aannemers - Voegwerken in de regio Oost-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (180)
Brussel (12)
Henegouwen (25)
Limburg (163)
Luik (69)
Luxemburg (12)
Namen (30)
Oost-Vlaanderen (184)
Vlaams-Brabant (82)
Waals-Brabant (6)
West-Vlaanderen (167)


 

Aannemers - Voegwerken in de regio Oost-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


De Groodt Timmy
Gentsesteenweg 110
9420 Erpe-Mere

T: 053 - 396422
M: 0479 - 738274

W: http://www.voegwerken-degroodt.be/

Aannemer voegwerken, slijpwerken en gevelrenovatie.
Verheecke Freddy & Benny BVBA
Halewijnstationstraat 112
9031 Drongen

T: 09 - 2825601
M: 0476 - 411727
F: 09 - 2825601

W: http://www.bvbaverheecke.be/

A.D.W.
Kruisbeeldstraat 38
9220 Hamme

M: 0486 - 873629

E: andre.dewolf9@telenet.be

Algemene Voegwerken en Gevelrenovatie Ulin Pascal
Biestraat 19a
9340 Lede

T: 053 - 419205
M: 0475 - 652910
F: 053 - 419206

E: ulin.pascal@telenet.be

Algemene Voegwerken V.V.D.
Kapeldijkstraat 13
9120 Kallo

M: 0485 - 964871

E: algem.vvd@telenet.be

Ates Mahmut
Hoge Bokstraat 90a
9111 Belsele

M: 0484 - 724186

E: voegwerken-ates@hotmail.com

Bart's Voegwerken BVBA
Koningin Astridlaan 55b
9990 Maldegem

M: 0495 - 732563

E: bartvankerschaver1@hotmail.com

Boxtaele Armand
Hageland 1
9880 Aalter

M: 0475 - 682618

E: armand.boxtaele@hotmail.be

Cami Mario
Achterstraat 17
9800 Astene

M: 0478 - 928884

E: mario.cami@telenet.be

Cammaert BVBA
Galgenbergstraat 50a
9290 Berlare

T: 052 - 424392
F: 052 - 422867

E: cammaertbvba@skynet.be

Claessens Tom
Steven 16
9310 Moorsel

M: 0472 - 284978

E: claessenstom@hotmail.com

Claessens Tony
Speltkorenstraat 16
9420 Burst

M: 0479 - 378136

E: witjesnath@hotmail.com

D'Haemers Luc
Belzeelse Kerkweg 10a
9940 Evergem

M: 0475 - 572290

E: luc.dhaemers@telenet.be

De Bruyn Marnick
Vossel 43
9450 Denderhoutem

T: 054 - 329157
F: 054 - 329157

E: de.bruyn.marnick@telenet.be

De Couvreur Gino
Brusselsestraat 174
9660 Brakel

T: 068 - 456878

E: dc1gino@skynet.be

De Gendt Johan
Houtzagerijstraat 34
9100 Nieuwkerken-Waas

T: 03 - 7759641
M: 0475 - 843632
F: 03 - 7759641

E: johan.de.gendt@telenet.be

De Jaeger A
Braemkasteelstraat 20
9050 Gentbrugge

M: 0472 - 940714

E: voegwerken.dejaeger@mail.com

De Munck R
Spieveldstraat 38
9100 Sint-Niklaas

T: 03 - 7764103
F: 03 - 7764103

E: rudy.demunck@skynet.be

De Pessemier Stefan VOF
Neerstraat 27
9570 Sint-Maria-Lierde

M: 0496 - 864199

E: stefan.depessemier@telenet.be

De Reine Gevel BVBA
Burgemeester Camille Leynlaan 9
9060 Zelzate

T: 09 - 3682193
M: 0474 - 435501
F: 09 - 3682193

E: dereinegevel@telenet.be

De Spiegeleer
Bierman 4
9860 Balegem

T: 09 - 3603416
M: 0475 - 365551
F: 09 - 3603416

E: arno.de.spiegeleer@telenet.be

Decuyper Simon BVBA
De Wijngaard 17
9910 Knesselare

M: 0495 - 538930

E: decuyper.simon@belgacom.net

Dehaut P
OpgeŽistenstraat 66
9470 Denderleeuw

T: 053 - 682982
M: 0473 - 641828

E: pascal.dehaut@telenet.be

Delanghe Jean-Marie
Voorhavenlaan 14H
9000 Gent

M: 0475 - 831174

E: b009021@telenet.be

Dick K
Hoorndriesstraat 130
9820 Merelbeke

M: 0472 - 417021

E: dick_kurt@hotmail.com

Dinneweth W
Heirstraat 76
9880 Lotenhulle

M: 0473 - 787850

E: dinneweth_2@hotmail.com

Everaert K
Rijkestraat 55
9968 Oosteeklo

M: 0474 - 538842

E: koeneveraert@telenet.be

Firma Van Mieghem
Pauwstraat 6
9120 Melsele

T: 03 - 7751693
F: 03 - 7751693

E: walter.vannerum@pandora.be

Guns BVBA
Kruisstraat 1
9200 Sint-Gillis-bij-Dendermonde

T: 052 - 474430
M: 0478 - 446448
F: 052 - 474430

E: info@bvba-guns.be

KM bouw
Elzenstraat 74
9112 Sinaai-Waas

T: 03 - 2968854
M: 0486 - 750227
F: 03 - 2968854

E: kris.muyldermans@telenet.be

LS Bouw
Fochelstraat 18
9280 Lebbeke

M: 0472 - 482831

E: info@ls-bouw.be

Nerinckx F
Hoogkouterbaan 24
9450 Haaltert

T: 053 - 839821
F: 053 - 839821

E: fnerinckx@busmail.net

Opsomer Marc
Berggatstraat 18
9890 Semmerzake

T: 09 - 3842548
M: 0475 - 808311

E: marc.opsomer@pandora.be

Paridaens D
Bruulstraat 132
9450 Haaltert

T: 053 - 837019
M: 0475 - 462304
F: 053 - 837019

E: paridaens@telenet.be

Pharazijn
Arnhoutstraat 97
9111 Belsele

T: 03 - 7660967
M: 0475 - 417468

E: stefaan.pharazijn@pandora.be

Quintelier Trudo BVBA
Wielstraat 57a
9220 Hamme

T: 052 - 472138
F: 052 - 476413

E: trudoquintelier@skynet.be

Rosez Steve
Burgemeester Potiaulaan 67
9200 Sint-Gillis-bij-Dendermonde

M: 0475 - 303534

E: steve.rosez@telenet.be

Saey John NV
Gontrode Heirweg 142
9090 Melle

T: 09 - 2727280
F: 09 - 2727285

E: info@johnsaey.be

Samyn S
Koophandelstraat 14
9230 Wetteren

T: 09 - 3693521
M: 0475 - 829619

E: stefaansamyn@skynet.be

Schoonacker R
Molenstraat 55
9930 Zomergem

T: 09 - 3728854
F: 09 - 3708411

E: rony.schoonacker@pandora.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?